GERİ ÖDEME - İPTAL SÖZLEŞMESİ

1 – Geri ödeme koşullarınız nelerdir ?

Cevap: www.hostpark.com.tr sayfasından satın aldığınız hizmetlerin (Alan adı, SSL sertifikası ve sunucu hizmetleri hariç) tüm hizmetlerimizin 7 gün içinde sorgusuz %100 geri ödeme garantisi bulunmaktadır. Alan adı tescilleri otomatik olarak ICANN ve METU tarafından yapıldığı için geri ödeme söz konusu değildir.

2 – Garanti koşulları nelerdir ?

Cevap: Kullanım sözleşmesinde, garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır. Bu sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

3 – İptal koşullarınız nelerdir ?

Cevap: www.hostpark.com.tr sayfasından aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve paket iptal seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bir sonraki ay hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır.

4 – Ürün/Hizmet kurulum süreleri (teslimat) ne kadardır ?

Cevap: Kredi kartı ile yapılan ödemelerde; web hosting, ssl sertifikası, alan adı tescili ve cloud sunucu teslimatı gibi işlemler anında otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Cluster ve CDN hizmetlerinde kurulum en geç 1 gün içinde yapılmaktadır. Ödemeyi banka havale/eft yöntemi gerçekleştiriyorsanız açıklama kısmına fatura numaranızı yazmanız işlemleri hızlandıracak ve kurulum süresini mümkün olan en kısa süreye düşürecektir. Daha fazla sistem kaynağı gerektiren hizmetlerin (cloud sunucu ve cluster gibi ) teslimat süreleri stok durumuna bağlıdır.