Buradasınız : Ana sayfa > Gizlilik İlkeleri
TELEFON : 0 (232) 407 0 724

HOSTPARK.COM.TR

GİZLİLİK İLKELERİ


Bu gizlilik ilkeleri HOSTPARK.COM.TR'nin gizlilik konusundaki sorumluluklarnin tespiti için hazirlanmistir. Asagidaki maddeler www.hostpark.com.tr web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dagıtımı islemlerinin kurallarini içermektedir.

IP adresinizi sunucularimizdaki sorunlarin giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacagiz. IP adresiniz, sizi ve alisveris sepetinizi tanimak ve açik demografik bilgilerinizin toplanmasi için kullanilacaktir.

Sitemizin kontrol paneline kayit formunda kullanicilarimiz, iletisim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-mail adresi vb) istenilen tüm bilgiler girilmelidir. Bu formda aldigimiz iletisim bilgilerini kullanicilarimizin islemleri için alan adi bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanizin teslimatinda kullanmaktayiz. Kullanicilarimiz isteklerine bagli olarak sistemimizden kayitlarini sildirebilirler. Alinan finanssal bilgiler satin alinan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diger gerek duyulan durumlarda kullanilacaktir. Kisiye özel bilgiler kullanicilarimizin sisteme girislerinde ve diger gerektigi durumlarda kisinin kimliginin dogrulanmasinda kullanilacaktir. Istatistiki bilgileri ve profil bilgileri ayrica sitemizin içinde de toplanmaktadir. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanilabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kisiye özel içerik saglanmasi durumlarinda kullanilacaktir.

Sitemiz içerisinde baska sitelere de baglantilar bulunmaktadir. www.hostpark.com.tr adli web sitemiz diger sitelerin gizlilik politikalari ve içeriklerinden sorumlu degildir.Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybini, bilginin izin verilmeyen kullanimini ve izinsiz degistirilmesini engellemek için firmamizca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadir. Bu güvenlik önlemleri sunlardir;

1- SSL Sertifikasi ile kredi karti tahsilati sayesinde, (Secure Socket Layer) ayricaligi ile sifreli olarak kredi karti bilginiz bankamiza iletilir.

2- Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptıgınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem ; Bizim sitemiz üzerinden geçmeden islem sirasinda kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.

3- Sitemiz dünya standardı olan CentOS ,REDHAT ve FreeBSD Server teknolojisi ile çalışmaktadir. Bilinen en son korumalar yüklenmis ve bir aksilige imkan vermemek için devamli takip edilmektedir.

Düzeltme / Yenileme
Kullanıciıarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediginde degiştirme hakkına sahiptir. • Posta Adresi:
  19 Sokak No:45/A Güzelyalı Konak - İZMİR
 • Telefon ve Faks:
  +90 850 455 12 13
 • E-Posta Adreslerimiz:
 • Çalışma Saatlerimiz:
  • Hafta İçi : 09:00 - 19:00
  • Hafta Sonu :
   Cumartesi 10:00 - 16:00
   Pazar - Sadece eposta desteği.


Dil: