Buradasınız : Ana sayfa > İade Şartları
TELEFON : 0 (232) 407 0 724

HOSTPARK.COM.TR

İade Şartları


Soru - 1 : İade şartlarınız nelerdir ?

Cevap :
 www.hostpark.com.tr sayfasindan satin aldığınız hizmetlerin ( Alan adi SSL sertifikasi ve Sunucu hizmetleri "VPS server Dedicated" Hariç ) tüm hizmetlerimizin 7 gün içinde sorgusuz %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadir. Alan adi tescilleri otomatik olarak ICANN ve METU (ODTU) tarafindan yapildigi için , iade söz konusu degildir.

Soru - 2 : Iptal kosullariniz nelerdir ?

Cevap :
 www.hostpark.com.tr sayfasindan aldiginiz hizmetlerin iptali için kullanici adi ve sifrenizle sisteme giris yapmaniz ve paketi iptal seçenegini seçmeniz gerekmektedir. Bir sonraki ay hesabiniz için fatura olusturulmayacaktir.

a: Haber verilmeden ve sistemden iptal siparişi verilmiş hizmet ler iptal edilmiş sayılmaz.İptal olması için 
Satış veya sorumlu birime bildiri yapmak zorunludur.

b: Kredi kartı ile alış veriş yapıp daha sonra bilgi ve haber vermeden HOSTPARK.COM.TR'den onay almadan ChargeBack yapıp daha sonra banka aracığılı ile ödemeye itiraz edildiği taktidirde İzmir cumhuriyet Başsavcılığına bu siparişi veren ve kredi kartı sahibi hakkında dolandırıcılık ve sahtekarlık yaptığı gerekçesi ile suç duyurusunda bulunulacaktır.

c: Kredi kartı ile alış veriş yapan kullanıcılarımızın bilgilerine adreslerine telefon numaralarına ve sisteme sipariş verirken kayıt altına alınan ip adresine bakılmaktadır ve bu bilgilerde bir sorun olmadığı takdirde hizmet açılmaktadır bilgilerinden şüphe edilen verdiği telefon numrasına ulaşılmayan kişilerin siparişleri açılmadan kredi kartı siparişi iptal edilmektedir

 

Soru - 3 : Garanti kosullari nelerdir ?

Cevap :
 Kullanim sözlesmesinde , garanti kosullari ve yasal yükümlülükler detayli olarak anlatilmistir. Bu sayfaya ulasmak için Tıklayınız.

Soru - 4 : Kurulum zamanlari (Teslimat) ne kadardir ?

Cevap :
 Kredi karti ile ödemelerde kurulum en geç 6 saat içinde yapilmaktadir. Banka havalesi ödemelerinde havale kismina fatura numaranizi veya kullanıcı adınızı yazmaniz halinde havale ile ödemelerde en geç 12 saat içinde yapilmaktadir.

Uyari ve kosullar ile ilgili olarak akliniza takilan sorulari destek@hostpark.com.tr adresine yazabilirsiniz.Dil: